Spelen en genieten
Op onze speelplaats krijgen de kleuters alle ruimte om te spelen, te bewegen en op ontdekking te gaan. Ze beschikken over een eigen speeltoestel, een grote zandbak en een gezellige kleuterspeeltuin, helemaal afgestemd op hun leeftijd.
De jongste kleuters beleven veel plezier aan de trein en de fietsjes. De oudere kleuters kunnen zich uitleven met allerlei spelmateriaal, zoals de spelkoffer, ballen, hoepels, de ballenspuwer, de klimmuur, de glijbaan en de loopklossen. Zo is er elke dag wel iets nieuws te beleven.
Bij mooi weer trekken we graag naar buiten. Dan wordt de grote zandbak een echte favoriet en kunnen de kleuters ook spelen in de groene schooltuin. Daar vinden ze een avonturenparcours dat dankzij de ouderraad De Koepel werd aangelegd.
Ook de tuin zelf is een fijne plek om te ontdekken. Naast veilige en uitdagende speeltoestellen is er heel wat natuur te beleven. Zo kunnen de kinderen kennismaken met een insectenhotel, vogelhuisjes, een voederplankje, hazelaars, een vlinderstruik en nog veel meer.
Zo wordt buitenspelen elke dag opnieuw een moment vol plezier, beweging en verwondering.