foto in de kijker
Verkeer op school 2020

Klaar voor de start !

Rode Neuzendag kleuter

Rode Neuzendag lager

Personeel

Heeft jouw peuter nog nood aan een middagdutje?
Dan kan hij of zij mee met de opvangmoekes naar het slaapklasje.
Klik voor meer info
.

Voor meer info over inschrijven op onze school:

Klik hier.

Niet te vergeten: woensdag = fruitdag!


9 maart - 13 maart

Weekoverzicht: 
MEDEDELING

Donderdag 5 maart was er opnieuw onze ‘maandopening’.  Onze spilfiguren Marja en Dannie brachten de toelichting bij de thema’s. Voor febr./maart is dat ‘Omgaan met ruzie’ en ‘Opkomen voor jezelf’.                                              

De slogan wordt : ‘STOP…zoek samen een oplossing!’.

OPVANGATTESTEN : De opvangattesten voor de belastingen zullen vanaf maandag door ons secretariaat doorgemaild worden.  Mocht u deze de eerstkomende dagen dus niet ontvangen, mag u steeds contact opnemen met onze secretaresse Nancy via nancy.vanneste@sint-rembert.be of tel. 051/72 62 21

 

AGENDA

Van maandag 9 maart tot en met vrijdag 13 maart is er “SPORTWEEK” voor onze ZESDEKLASSERS. 

 

Maandag 9 maart

Deze voormiddag systematische contactmomenten voor onze 1ste kleuters op het CLB in aanwezigheid van de ouders die inschreven.

In de namiddag zwemmen voor de 1ste, 3de en 5de leerjaren.

In de namiddag bezoek aan de bib voor onze vierde-, zesde- en tweedeklassers.

 

Dinsdag 10 maart

16u personeelsvergadering lagere afdeling

 

Woensdag 11 maart

Deze namiddag netbal in de sporthal te Zwevezele voor 4de, 5de en 6de leerjaar onder begeleiding van turnjuf Heidi. 

 

Donderdag 12 maart

In de namiddag bezoeken onze derdeklassers de heemkundige kring op de site Vancoillie. Enkele vrijwilligers vertellen onze leerlingen over de geschiedenis van Lichtervelde, waarvoor dank.

16u personeelsvergadering kleuterafdeling

Vrijdag 13 maart /

Zaterdag 14 maart

Contactnamiddag voor 12-jarigen en hun ouders in de Middenschool Torhout.  Infosessie om 14u in de feestzaal (blok 8) en aansluitend rondleiding.

 

VOORUITBLIK

KLEUTERFEEST op 17 & 18 MAART 2020 in OC De Schouw.

Dit schooljaar organiseert ons kleuterteam, samen met onze kleuters uiteraard, opnieuw het kleuterfeest! Een tweejaarlijkse traditie waarbij de ouders en grootouders van onze peuters en kleuters worden op uitgenodigd. Het beloven 2 boeiende voorstellingen te worden!

Voorstelling 1 gaat door op dinsdag 17 maart om 13.30u.

Voorstelling 2 gaat door op woensdag 18 maart om 10u.

 Vrijdagavond 20 maart vanaf 18u is er onze tweede spaghetti- en spelletjesavond op school ten voordele van de infrastructuurwerken op school en bijdrage schoolreis. Deze gaat door in de blok lagere afdeling. Er is (vegetarische) spaghetti à volonté en voor niet spaghetti-eters ook macaroni.  Dessert is inbegrepen in de prijs en tevens een gratis spelletjeskaart voor de kinderen.  U kan natuurlijk ook langskomen voor een babbeltje, drankje en spelletje zonder een maaltijd te nuttigen.

 

Van ma. 23 maart t.e.m. woe. 25 maart zijn er sportklassen voor onze tweede leerjaren.

Tussen 25 maart en 3 april zijn er oudercontacten in onze kleuterafdeling.  Zie aparte inschrijvingsbrief klasjuf.

Dinsdag 24 maart uitstap voor klas 5A naar Mu.ZEE Oostende.

Donderdag 26 maart uitstap voor klas 5B naar Mu.ZEE Oostende.

Vrijdag 3 april Sober maal op onze school t.v.v. Broederlijk Delen.

Zaterdag 4 april ’20 vanaf 16u nodigen vrije basischool ‘tVLOT en ouderraad De Koepel u graag uit op hun 3de wijnbeurs in OC De Schouw.  Tussen 16u en 22u kunt u proeven van meer dan 80 kwaliteitswijnen uit alle delen van de wereld, voorgesteld en toegelicht door  professionele handelaars.  Toegang tot de bar is gratis en voor de kinderen is er animatie voorzien.

Paasvakantie van zaterdag 4 april tot en met zondag 19 april ‘20

 

Facultatieve vrije dagen 2019-2020

maandag 4 mei 2020 en dinsdag 2 juni 2020

 

 

OPENKLASMOMENT VOOR OUDERS waarvan hun peuter/kleuter INGESCHREVEN IS OP ONZE SCHOOL en OP DE EERSTVOLGENDE INSTAPDAG naar school komen in 2019-2020

Woensdag

25 maart ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 20 apr. ’20 na paasvak.

Woensdag

13 mei ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 25 mei ’20 na OLHHV

Woensdag

24 juni ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 1 sept. ’20 na grote vak.

Alle nieuwe ouders met hun peuter of kleuter alvast van harte welkom! Lukken deze data niet dan kan u steeds een afspraak maken om op een ander moment de school te bezoeken. Tel. : 051/72 62 21 of tvlot@sint-rembert.be  Tijdens dit klasmoment krijgt u de kans om uitgebreid met de juf te praten terwijl uw peuter rustig zijn klasje kan verkennen.

 

Data Vormsel en Eerste Communie 2020 te Lichtervelde

Eerste Communie 2020

Zondag 17 mei 2020 om 11u

Vormsel 2020

Zondag 26 april 2020 om 10u

 

Data Vormsel en Eerste Communie 2021 te Lichtervelde

Eerste Communie 2021

Zondag 9 mei 2021

Vormsel 2021

Zondag 25 april 2021