foto in de kijker

Rode Neuzendag kleuter

Rode Neuzendag lager

Personeel

Heeft jouw peuter nog nood aan een middagdutje?
Dan kan hij of zij mee met de opvangmoekes naar het slaapklasje.
Klik voor meer info
.

Voor meer info over inschrijven op onze school:

Klik hier.

Niet te vergeten: woensdag = fruitdag!

27 januari - 31 januari

Weekoverzicht: 

TERUGBLIK 

Vorige week was er onze projectweek rond ‘gezonde voeding’. Door de leden van onze ouderraad ‘De Koepel’ werd op woensdag een ontbijt aangeboden aan alle kinderen en personeel van onze school. Het was er ‘keitof’ in onze eetzalen en het lekker ontbijt werd door allen supercool bevonden. Aan alle medewerkers van dit gezonde initiatief een dikke proficiat en hartelijk dank voor uw inzet om alle hongerige magen te vullen.

AGENDA

 

Deze week is er ‘SPORTWEEK’ voor onze vierdeklassers.

Maandag 27 januari

In de namiddag zwemmen voor de 1ste , 3de en 5de leerjaren.

Welkom aan mevr. Toria Declerck.  Zij start vandaag als nieuw mvd-personeelslid en neemt er de taken van mevr. Marleen Desmet over die met pensioen gaat.  We wensen Toria alvast veel succes!

 

Dinsdag 28 januari

Vandaag nemen we met z’n allen afscheid van mvd-personeelslid mevr. Marleen Desmet.  Ons ‘opvangmoeke’ gaat met pensioenBedankt Marleen voor zovele jaren inzet voor onze school en uw ‘warm hart’ voor onze kinderen. 

 

Woensdag 29 januari

10.25u HUP-activiteit voor onze 3de kleuters en 1ste leerjaren n.a.v. de integratie naar eerste leerjaar toe.

Van 13.30u tot 14.15u is er danshappening in de sporthalle, Beernemstraat 23 te Wingene voor onze lln. van het 3de kleuter, 1ste en 2de leerjaar o.l.v. juf Heidi.

 

Donderdag 30 januari / Gedichtendag kleuterafdeling

In alle klassen van de kleuterschool wordt vandaag aandacht besteed aan deze poëtische dag.

 

Vrijdag 31 januari /

Zaterdag 01 februari

Vanaf 17u Sint-Rembertfeest op de campus te Torhout.  

 

VOORUITBLIK

Dit schooljaar verzorgt het CLB één infoavond voor ouders van leerlingen 6e leerjaar m.b.t. de overstap naar het Secundair Onderwijs.  Deze gaat door op: maandagavond 3 februari ‘20 om 19.30u in CC De Brouckère te Torhout.  Inschrijven kan vanaf 6 januari ’20.  Meer info zie mail van 6 jan. met flyer CLB.

Zaterdag 03 februari vanaf 17u is er ons jaarlijks ‘Rembertfeest’ te Torhout.

Woensdag 5 februari ‘inleefdag’ voor onze zesdeklassers n.a.v. de keuze naar het middelbaar onderwijs. Er wordt een bezoek gebracht aan de Middenschool Lichtervelde waarbij de nodige info verschaft wordt aan de leerlingen.

Vrijdagnamiddag 21 februari is er bij droog weer onze jaarlijkse ‘Carnavalstoet’.

Ma. 17 februari ‘inleefdag’ voor klas 6B en woe. 19 febr. voor klas 6A n.a.v. de keuze naar het middelbaar onderwijs. Er wordt een bezoek gebracht aan het VTI Torhout (vrij technisch instituut) waarbij de nodige info verschaft wordt aan de leerlingen.

Woensdag 19 februari om 20u vergadering voor onze ‘schoolraad’ in het leraarslokaal.

Woensdagnamiddag 19 februarioudercontacten’ voor onze ‘eerste leerjaren’.

Krokusvakantie vanaf zaterdag 22 februari t.e.m. zondag 1 maart 2020.

 

Vrijdagavond 20 maart vanaf 18u is er onze tweede spaghetti- en spelletjesavond op school ten voordele van de infrastructuurwerken op school en bijdrage schoolreis. Deze gaat door in de blok lagere afdeling. Er is (vegetarische) spaghetti à volonté en voor niet spaghetti-eters ook macaroni.  Dessert is inbegrepen in de prijs en tevens een gratis spelletjeskaart voor de kinderen.  U kan natuurlijk ook langskomen voor een babbeltje, drankje en spelletje zonder een maaltijd te nuttigen. Meer info volgt later nog via ouderbrief. 

 

Zaterdag 4 april ’20 vanaf 16u nodigen vrije basischool ‘tVLOT en ouderraad De Koepel u graag uit op hun 3dewijnbeurs in OC De Schouw.  Tussen 16u en 22u kunt u proeven van meer dan 80 kwaliteitswijnen uit alle delen van de wereld, voorgesteld en toegelicht door  professionele handelaars.  Toegang tot de bar is gratis en voor de kinderen is er animatie voorzien.

 

Facultatieve vrije dagen 2019-2020

maandag 4 mei 2020 en dinsdag 2 juni 2020

 

OPENKLASMOMENT VOOR OUDERS waarvan hun peuter/kleuter INGESCHREVEN IS OP ONZE SCHOOL en OP DE EERSTVOLGENDE INSTAPDAG naar school komen in 2019-2020

Woensdag

19 februari ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 2 ma. ’20 na krokusvak.

Woensdag

25 maart ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 20 apr. ’20 na paasvak.

Woensdag

13 mei ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 25 mei ’20 na OLHHV

Woensdag

24 juni ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 1 sept. ’20 na grote vak.

Alle nieuwe ouders met hun peuter of kleuter alvast van harte welkom! Lukken deze data niet dan kan u steeds een afspraak maken om op een ander moment de school te bezoeken. Tel. : 051/72 62 21 of tvlot@sint-rembert.be  Tijdens dit klasmoment krijgt u de kans om uitgebreid met de juf te praten terwijl uw peuter rustig zijn klasje kan verkennen.

 

 

Data Vormsel en Eerste Communie 2020 te Lichtervelde

Eerste Communie 2020

Zondag 17 mei 2020 om 11u

Vormsel 2020

Zondag 26 april 2020 om 10u

 

Data Vormsel en Eerste Communie 2021 te Lichtervelde

Eerste Communie 2021

Zondag 9 mei 2021

Vormsel 2021

Zondag 25 april 2021