foto in de kijker

Heeft jouw peuter nog nood aan een middagdutje?
Dan kan hij of zij mee met de opvangmoekes naar het slaapklasje.
Klik voor meer info
.

Samen STER(k)!! 

Voor meer info over inschrijven op onze school:

Klik hier.

Niet te vergeten: woensdag = fruitdag!

De leerkrachten van 't VLOT

18 februari - 22 februari

Weekoverzicht: 

MEDEDELINGEN

De inschrijvingen voor nieuwe peuters geboren in 2017 starten effectief op vrijdag 1 maart 2019. Wie interesse heeft om de school te bezoeken en onze werking te leren kennen, kan vrijblijvend een afspraak maken. Tel. : 051/72 62 21 of tvlot@sint-rembert.be

Inschrijvingen spaghetti- en spelletjesavond 22 maart

‘De inschrijvingen voor de spaghetti- en spelletjesavond zijn gestart!  Gelieve bij de mededeling tijdens het overschrijven zeker te vermelden wat jullie wensen te eten en het aantal personen/volwassenen-kinderen.

Hopelijk tot dan!’

 

Vorige week was er opnieuw onze ‘maandopening’.  Onze spilfiguren Nette Net en Pipa Proper brachten de toelichting bij de thema’s. Voor februari en maart is dat ‘Omgaan met

 ruzie’ en ‘Opkomen voor jezelf’.                                              

De slogan wordt : ‘STOP…zoek samen een oplossing!’.

AGENDA

Maandag 18 februari

Vandaag ‘inleefdag’ voor klas 6A n.a.v. de keuze naar het middelbaar onderwijs. Er wordt een bezoek gebracht aan het VTI Torhout (vrij technisch instituut) waarbij de nodige info verschaft wordt aan de leerlingen.

In de namiddag zwemmen voor de 1ste, 3de en 5de leerjaren.

Vandaag komt de Hr. Benedict Wydooghe naar onze derdeklassers om de leerlingen te vertellen over de Eerste Wereldoorlog en de gevolgen hiervan voor Lichtervelde. Dit alles kadert binnen het wero-thema ‘Hoe was het nu ook alweer?’

 

Dinsdag 19 februari

Vandaag bezoek stagiaire in klas 2A en 5A.

Deze namiddag HUP-activiteit voor onze 1ste leerjaren en 3de kleuters in het kader van onze integratie naar het 1ste leerjaar.

 

Woensdag 20 februari

Deze namiddag netbal in de sporthal te Zwevezele voor 5de en 6de leerjaar onder begeleiding van turnjuf Heidi. 

20u  Vergadering voor de leden van onze schoolraad in de leraarskamer.

Vandaag organiseert het CLB voor de ouders van de zesdeklassers een extra informatieavond om 19u30, opnieuw in Cultureel Centrum de Brouckère in Torhout. Vooraf inschrijven verplicht.  Zie aparte gekregen mail met info ouders zesdes.

 

Donderdag 21 februari

Vandaag oefenlessen van de studenten 1BALO Vives in klas 5A, 6B en 3B.

Tweedaagse directies te Blankenberge.

Vrijdag 22 februari

In de namiddag bezoek van studenten 6STW Sivi in klas 4A en 3KA n.a.v. hun GIP-opdracht.

Tweedaagse directies te Blankenberge

 

Zaterdag 23 februari

9u Conclaaf voor alle directies van scholengroep Sint-Rembert.

VOORUITBLIK

Tentoonstelling ‘Lichtervelde lieft’ in het gemeentehuis. Deze is te bezichtigen vanaf woensdag 30 januari tot en met donderdag 21 februari.

 

Facultatieve vrije dagen 2018-2019

maandag 6 mei 2019 (vrijaf voor alle kinderen)

Woensdagnamiddag 27 februarioudercontacten’ voor onze ‘eerste leerjaren’.

Vrijdagnamiddag 1 maart is er bij droog weer onze jaarlijkse ‘Carnavalstoet’.

Krokusvakantie vanaf zaterdag 2 maart t.e.m. zondag 10 maart 2019.

Vrijdagavond 22 maart ’19 vanaf 18u is er onze eerste ‘spaghetti- en spelletjesavond’ op school ten voordele van de kinderen. U ontvangt hieromtrent nog een infobrief met mogelijkheid tot inschrijven.

Zaterdag 6 april ’19 vanaf 16u nodigen vrije basischool ‘tVLOT en ouderraad De Koepel u graag uit op hun 2dewijnbeurs in OC De Schouw.  Tussen 16u en 22u kunt u proeven van meer dan 80 kwaliteitswijnen uit alle delen van de wereld, voorgesteld en toegelicht door 9 professionele handelaars.  Toegang tot de bar is gratis en voor de kinderen is er animatie voorzien. 

OPENKLASMOMENT VOOR OUDERS waarvan hun peuter/kleuter INGESCHREVEN IS OP ONZE SCHOOL en OP DE EERSTVOLGENDE INSTAPDAG naar school komen in 2018-2019

Woensdag

27 februari ‘19

8.30u - 9.20u

Instapdag 11 ma. ’19 na krokusvak.

Woensdag

03 april ‘19

8.30u - 9.20u

Instapdag 23 apr. ’19 na paasvak.

Woensdag

22 mei ‘19

8.30u - 9.20u

Instapdag 3 juni ’19 na OLHHV

Woensdag

26 juni ‘19

8.30u – 9.20u

Instapdag 2 sept.’19 1ste schooldag

Alle nieuwe ouders met hun peuter of kleuter alvast van harte welkom!  Indien belet kan u ook op woensdag langskomen om 10.30u. Lukken deze data ook niet dan kan u steeds een afspraak maken om op een ander moment de school te bezoeken. Tel. : 051/72 62 21 of tvlot@sint-rembert.be Tijdens dit klasmoment krijgt u de kans om uitgebreid met de juf te praten terwijl uw peuter rustig zijn klasje kan verkennen.

 

Data Vormsel en Eerste Communie 2019

Instapviering eerste communicanten

Zaterdag 30 maart 2019 om 18u

Eerste Communie 2019 te Lichtervelde

Zondag 26 mei 2019 om 9u

Vormsel 2019 te Lichtervelde

Zondag 28 april om 10.30u

Dankviering 1ste communicanten en Vormelingen (onder voorbehoud)

Zaterdag 8 juni om 18u

 

Data Vormsel en Eerste Communie 2020

Eerste Communie 2020

te Lichtervelde

Zondag 17 mei 2020 om 11u (datum en uur nog onder voorbehoud)

Vormsel 2020 te Lichtervelde

Zondag 26 april 2020 om 10.30u (uur onder voorbehoud)