foto in de kijker

Rode Neuzendag kleuter

Rode Neuzendag lager

Personeel

Heeft jouw peuter nog nood aan een middagdutje?
Dan kan hij of zij mee met de opvangmoekes naar het slaapklasje.
Klik voor meer info
.

Voor meer info over inschrijven op onze school:

Klik hier.

Niet te vergeten: woensdag = fruitdag!

10 februari - 15 februari

Weekoverzicht: 

MEDEDELINGEN

De inschrijvingen voor nieuwe peuters geboren in 2020 starten effectief op maandag 2 maart 2020. Wie interesse heeft om de school te bezoeken en onze werking te leren kennen, kan vrijblijvend een afspraak maken. Tel. : 051/72 62 21 of via e-mail : tvlot@sint-rembert.be

 

Lichtervelde Lieft

De tekenwedstrijd Lichtervelde Lieft is afgelopen en de winnaars werden gekozen.

Naast de winnende werkjes worden alle ingezonden tekeningen en  kunstwerkjes tentoongesteld in het gemeentehuis van 13 februari 2020 tot en met 4 maart 2020.

 

Inschrijvingen spaghetti- en spelletjesavond 20 maart

‘De inschrijvingen voor de spaghetti- en spelletjesavond zijn volop bezig!  Gelieve bij de mededeling tijdens het overschrijven zeker te vermelden wat jullie wensen te eten en het aantal personen/volwassenen-kinderen.  Graag tot dan.

 

TERUGBLIK

In de week van 27 januari was er sportweek voor de vierdedeklassers.  De sportieve prestaties werden er afgewisseld met lessen die eveneens aan het thema ‘sport en spel’ werden aangepast. Zo ontstond een gezond evenwicht tussen leren en sporten.

Ook thema’s als fair-play, zich correct gedragen bij winst of verlies, respect voor de ander kwamen hierbij aan bod.  Proficiat vierdeklassers.

 

AGENDA

Maandag 10 februari

12.20u  Overleg voor de leden van ons leerlingenparlement o.l.v. juf Nele, juf Myriam en juf Katrien.

In de namiddag zwemmen voor de 1ste  , 3de en 5de leerjaren.

Bezoek aan de bib voor onze vierde-, zesde- en tweedeklassers.

16u  Personeelsvergadering lagere afdeling.

 

Dinsdag 11 februari

Bezoek stagiair Vives bij onze vijfdes en tweedes.

 

Woensdag 12 februari /

Donderdag 13 februari

Vandaag oefenlessen van de studenten 1BALO Vives.

Tweedaagse directies te Blankenberge.

 

Deze voormiddag ‘inleefdag’ voor klas 6B n.a.v. de keuze naar het middelbaar onderwijs.

 

Vrijdag 14 februari

8.45u  Klasviering voor onze vierdeklassers in de kerk St.-Jacobus te Lichtervelde.

Tweedaagse directies te Blankenberge.

 

VOORUITBLIK

Ma. 17 februari ‘inleefdag’ voor klas 6B en woe. 19 febr. voor klas 6A n.a.v. de keuze naar het middelbaar onderwijs. Er wordt een bezoek gebracht aan het VTI Torhout (vrij technisch instituut) waarbij de nodige info verschaft wordt aan de leerlingen.

Woensdag 19 februari om 20u vergadering voor onze ‘schoolraad’ in het leraarslokaal.

Woensdagnamiddag 19 februarioudercontacten’ voor onze ‘eerste leerjaren’ en klas 2A van juf Annemie.

Vrijdagnamiddag 21 februari is er bij droog weer onze jaarlijkse ‘Carnavalstoet’.

Krokusvakantie vanaf zaterdag 22 februari t.e.m. zondag 1 maart 2020.

Vrijdagavond 20 maart vanaf 18u is er onze tweede spaghetti- en spelletjesavond op school ten voordele van de infrastructuurwerken op school en bijdrage schoolreis. Deze gaat door in de blok lagere afdeling. Er is (vegetarische) spaghetti à volonté en voor niet spaghetti-eters ook macaroni.  Dessert is inbegrepen in de prijs en tevens een gratis spelletjeskaart voor de kinderen.  U kan natuurlijk ook langskomen voor een babbeltje, drankje en spelletje zonder een maaltijd te nuttigen.

 

Zaterdag 4 april ’20 vanaf 16u nodigen vrije basischool ‘tVLOT en ouderraad De Koepel u graag uit op hun 3dewijnbeurs in OC De Schouw.  Tussen 16u en 22u kunt u proeven van meer dan 80 kwaliteitswijnen uit alle delen van de wereld, voorgesteld en toegelicht door  professionele handelaars.  Toegang tot de bar is gratis en voor de kinderen is er animatie voorzien.

 Facultatieve vrije dagen 2019-2020

maandag 4 mei 2020 en dinsdag 2 juni 2020

 

OPENKLASMOMENT VOOR OUDERS waarvan hun peuter/kleuter INGESCHREVEN IS OP ONZE SCHOOL en OP DE EERSTVOLGENDE INSTAPDAG naar school komen in 2019-2020

Woensdag

19 februari ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 2 ma. ’20 na krokusvak.

Woensdag

25 maart ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 20 apr. ’20 na paasvak.

Woensdag

13 mei ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 25 mei ’20 na OLHHV

Woensdag

24 juni ‘20

8.30u-9.20u

Instapdag 1 sept. ’20 na grote vak.

Alle nieuwe ouders met hun peuter of kleuter alvast van harte welkom! Lukken deze data niet dan kan u steeds een afspraak maken om op een ander moment de school te bezoeken. Tel. : 051/72 62 21 of tvlot@sint-rembert.be  Tijdens dit klasmoment krijgt u de kans om uitgebreid met de juf te praten terwijl uw peuter rustig zijn klasje kan verkennen.

 

 

Data Vormsel en Eerste Communie 2020 te Lichtervelde

Eerste Communie 2020

Zondag 17 mei 2020 om 11u

Vormsel 2020

Zondag 26 april 2020 om 10u

 

Data Vormsel en Eerste Communie 2021 te Lichtervelde

Eerste Communie 2021

Zondag 9 mei 2021

Vormsel 2021

Zondag 25 april 2021